Założyciel i muzyk zespołu Genocide 1987 - 1992r.  W latach 1997 - 2015r. Oddział Zamknięy  W latach 2016 2018 w grupie Oldbreakout. Obecnie prowadzi "Szkołę rocka" w Warszawie oraz studio nagrań. Ceniony bębniarz ze znakomitą wiedzą.
.

Gitarzysta - Oddział Zamknięty, Old Breakout

Znakomity polski perkusista

Wszystko zaczęło się w latach osiemdziesiątych..stukanie na krzesłach w domu, podczas sobotnich audycji Piotra Kaczkowskiego "MINI MAX" w radiowej trójce..i w trakcie słuchania listy przebojów Marka Niedźwieckiego.. Potem szczecińskie zespoły.. najpierw SKAMOT - rockowe granie, zafascynowanie grupą Rush, Pink Floyd..następnie trafiłem do grupy KRYTERIUM, czyli reggae, totalnie inne myślenie w graniu na bębnach..następnie Grupa FREE BLUES BAND czyli znowu coś innego - blues.. z tą grupą grałem kilkanaście lat (z przerwami). Po kilku latach zaczęła się też współpraca z Tadeuszem Nalepą. Pierwsze wspólne koncerty - Free Blues Band jako zespół towarzyszący T. Nalepie - zagraliśmy w roku 1995 w Szczecinie na Juwenaliach. W tym składzie zagraliśmy kilkadziesiąt razy, aż do ostatniego koncertu który odbył się w Trzyńcu w Czechach w 2006 roku…tuż przed śmiercią Tadeusza Nalepy.
Cały czas poszukując nowych klimatów muzycznych na początku 2004 roku trafiłem do zespołu iNNi.. zmieniłem też barwy blues'owe, rozpoczynając współpracę z grupą AFTER BLUES..w międzyczasie zaczęło się granie z Wojtkiem Rapą -szczecińskim gitarzystą i wokalistą z Czerwono-Czarnych.

Grał z Markiem Surzynem w exBreakout